Kategoriler

Son Yorumlar

AHMET GELEN
Merhaba Arkadaşlar. İyi haberlerinizi okumak ve duymak dileğiyle selamlar.
Nevzat
Üye olunuz üye olmak çok kolay
Tuncay Güven
Sayfaya üye olan tüm arkadaşlara selamlar. Ayrıca sayfa hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlara teşekürler
Nevzat
Sitenin içeriği geliştirmek adına vakti müsait olan arkadaşlarımı göreve bekliyorum. Yapmanız gereken üye olmak ve mesaj ile site yönetimine bildirmek
nevzat
geçmiş olsun dileklerimle , acil şifalar dilerim.

takvim

Eylül 2020
P S Ç P C C P
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Hakkımızda

Değerli Devre Arkadaşlarımız;

1983 Yılı Mezunu Kara Muhabere Astsubayları olarak bu siteyi oluşturmaktaki amacımız; iletişimde kolaylık sağlamak, dolayısıyla her zaman olduğu gibi birbirimizin neşesinde ve kederinde ortak duyguları paylaşmak, şartlar elverdiğinde daha fazla bir arada olabilmektir. Bu nedenle bundan sonraki yaşamımızda karşılaştığımız olayları daha kısa sürede ve daha çok arkadaşımıza duyurabilmek arzusundayız.

Kimi zaman bir arkadaşımız çocuğunu evlendiriyor, kimi zaman bir arkadaşımız torun sahibi oluyor birlikte mutlu oluyoruz; kimi zamanda ne yazık ki acı bir haberle irkilip üzülüyoruz!..

Bu bağlamda birbirlerimize yapacağımız kutlamalar, taziyeler ve diğer tüm dilekleri buradan iletmek. Adresini veya telefonunu bilmediğimiz için uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarımıza buradaki bilgilerden ulaşabilmek.

Bunların dışında zaman zaman sizler için çeşitli duyurularda bulunacağız. Her zaman olduğu gibi yine bir arada olmak için gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz sosyal etkinlikleri de yine buradan sizlere duyurmak amacındayız.

SAYGILARIMIZLA SİTE YÖNETİMİ

Yukarı