Kategoriler

Son Yorumlar

admin
#AstsubaylaraSözVerdiniz Bugün hakkını savunmaktan aciz olanlar yarın hak alındığında en önde koşarlar...Birlik beraberlik örneği göstererek arkadaşlarımın daha çok katılım sağlamaları…
AHMET GELEN
Merhaba Arkadaşlar. İyi haberlerinizi okumak ve duymak dileğiyle selamlar.
Nevzat
Üye olunuz üye olmak çok kolay
Tuncay Güven
Sayfaya üye olan tüm arkadaşlara selamlar. Ayrıca sayfa hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlara teşekürler
Nevzat
Sitenin içeriği geliştirmek adına vakti müsait olan arkadaşlarımı göreve bekliyorum. Yapmanız gereken üye olmak ve mesaj ile site yönetimine bildirmek

takvim

Ocak 2021
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Kategoriler

Hakkımızda

Değerli Devre Arkadaşlarımız;

1983 Yılı Mezunu Kara Muhabere Astsubayları olarak bu siteyi oluşturmaktaki amacımız; iletişimde kolaylık sağlamak, dolayısıyla her zaman olduğu gibi birbirimizin neşesinde ve kederinde ortak duyguları paylaşmak, şartlar elverdiğinde daha fazla bir arada olabilmektir. Bu nedenle bundan sonraki yaşamımızda karşılaştığımız olayları daha kısa sürede ve daha çok arkadaşımıza duyurabilmek arzusundayız.

Kimi zaman bir arkadaşımız çocuğunu evlendiriyor, kimi zaman bir arkadaşımız torun sahibi oluyor birlikte mutlu oluyoruz; kimi zamanda ne yazık ki acı bir haberle irkilip üzülüyoruz!..

Bu bağlamda birbirlerimize yapacağımız kutlamalar, taziyeler ve diğer tüm dilekleri buradan iletmek. Adresini veya telefonunu bilmediğimiz için uzun zamandır görüşemediğimiz arkadaşlarımıza buradaki bilgilerden ulaşabilmek.

Bunların dışında zaman zaman sizler için çeşitli duyurularda bulunacağız. Her zaman olduğu gibi yine bir arada olmak için gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz sosyal etkinlikleri de yine buradan sizlere duyurmak amacındayız.

SAYGILARIMIZLA SİTE YÖNETİMİ

Yukarı