Kategoriler

Son Yorumlar

AHMET GELEN
Merhaba Arkadaşlar. İyi haberlerinizi okumak ve duymak dileğiyle selamlar.
Nevzat
Üye olunuz üye olmak çok kolay
Tuncay Güven
Sayfaya üye olan tüm arkadaşlara selamlar. Ayrıca sayfa hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlara teşekürler
Nevzat
Sitenin içeriği geliştirmek adına vakti müsait olan arkadaşlarımı göreve bekliyorum. Yapmanız gereken üye olmak ve mesaj ile site yönetimine bildirmek
nevzat
geçmiş olsun dileklerimle , acil şifalar dilerim.

takvim

Şubat 2013
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Valimizden Ziyaret

VALİ KEMELEK, MİMARLAR ODASI İL TEMSİLCİLİĞİNİ VE DİŞ HEKİMLERİ ODASINI ZİYARET ETTİ

Vali Zübeyir KEMELEK, kurum ve kuruluş ziyaretleri kapsamında Mimarlar Odası İl Temsilciliğini ve Diş Hekimleri Odası Başkanlığını ziyaret etti.

Vali KEMELEK, ilk olarak Sivas Mimarlar Odası İl Temsilciliğini ziyaret etti.Oda Başkanı Serdar İNCE tarafından karşılanan Vali KEMELEK, öncelikle çalışmalar hakkında bilgi aldı. Titiz ve özverili çalışmalarından dolayı Sivas Mimarlar Odası Bakanı Serdar İNCE’ye teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Serdar İNCE’de ziyaretin anısına Vali KEMELEK’e hediye takdim etti.

Vali Zübeyir KEMELEK, Sivas Mimarlar Odası İl Temsilciliği ziyaretinin ardından Diş Hekimleri Odasını ziyaret etti.Yön.Kur.Başkanı Dr. Mehmet Murat ÖZTÜRK Vali KEMELEK’e faaliyetler hakkında bilgi verdi. Ziyarette Oda Yönetim Kurulu Başkan Vekili Dç.Dr. Hasan Hüseyin KÖŞGER ve Oda Genel Sekreteri Fatih UÇAR da hazır bulundu.
IMG_.2496.

Kategoriler: Meslek Haberleri
Yukarı