Kategoriler

Son Yorumlar

AHMET GELEN
Merhaba Arkadaşlar. İyi haberlerinizi okumak ve duymak dileğiyle selamlar.
Nevzat
Üye olunuz üye olmak çok kolay
Tuncay Güven
Sayfaya üye olan tüm arkadaşlara selamlar. Ayrıca sayfa hazırlanmasında emeği geçen arkadaşlara teşekürler
Nevzat
Sitenin içeriği geliştirmek adına vakti müsait olan arkadaşlarımı göreve bekliyorum. Yapmanız gereken üye olmak ve mesaj ile site yönetimine bildirmek
nevzat
geçmiş olsun dileklerimle , acil şifalar dilerim.

takvim

Şubat 2013
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Karne Heyecanı

k2Vali Zübeyir KEMELEK, Behrampaşa Ortaokulu’nda öğrenim gören öğrencilerin karne heyecanını birlikte yaşadı.

İl Milli Eğitim Müdürü Turan AKPINAR ve Okul Müdürü M. Gürbüz MUMCU tarafından karşılanan Vali KEMELEK, ilk olarak Behrampaşa Ortaokulu’nun eğitim faaliyetleri ile çocukların okul durumları hakkında bilgi aldı. Yarıyıl tatilinin başlamasıyla çocukların karne sevincine ortak olmak istediklerini kaydeden Vali Zübeyir KEMELEK; “İlimizde eğitim kalitemiz, daha iyi noktalara ulaşmıştır. Öğrencilerimiz, uzun bir dönem boyunca çalışarak tatil yapmayı hak ettiler. Çocuklarımız, toplumda önemli bir yere sahip. Onların derslerinde olduğu kadar sosyal hayatlarında da başarılı bireyler olmasını istiyoruz. Yarıyıl karnesi, çocuklarımızın derslerindeki başarılarını, eksikliklerini görmek, çalışma alışkanlıklarını gözden geçirmeleri için bir fırsat olarak değerlendirilmelidir. Öğrencilerimizin başarıları bizleri her zaman gururlandırıyor. Öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz, bu eğitim-öğretim yılında büyük bir gayret gösterdi. Hepsine teşekkür ediyorum.” dedi.
k1Konuşmasının ardından sınıfları gezerek öğrencilere karnelerini ve belgelerini dağıtan Vali KEMELEK, öğrencilerle yaptığı sohbette; “2012-2013 eğitim-öğretim yılı I. yarıyılının sonuna geldik. Ülkemizde bugünden itibaren yarıyıl tatili başlıyor. Bu yarıyıl içerisinde nasıl bir performans sergilediğiniz karnenizde görülecek. Karnedeki notlarınız çok iyi de olabilir veya beklentilerinizin altında da olabilir. Tabii bu herşey bitti anlamına gelmiyor. Daha önünüzde 2. yarıyıl da var. Bu ikinci yarıyılda durumumuz iyi ise bunu devam ettirme gayreti içerisinde olacak, eğer istediğimiz şekilde değilse de bunu düzeltme gayreti içerisinde olacağız. Hayat boyu bu karneler devam ediyor. Yaşamınız boyunca karnelerinizin çok iyi olmasını temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

Karne dağıtımında heyecanlı oldukları gözlenen öğrenciler, Vali Zübeyir KEMELEK’in elinden karne almanın heyecanını yaşadı. Vali KEMELEK, daha sonra öğretmenlerle bir araya gelerek sohbet etti.

Ziyarette, okul şeref defterini de imzalayan Vali Zübeyir KEMELEK, öğrenci ve öğretmenlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kategoriler: Meslek Haberleri
Yukarı