Kategoriler

Son Yorumlar

Aramızdan Ayrılanlar - 1983 Yılı Kara Muhabere (E) Astsubay Devre Sitesi
[…] Mustafa Cİhttp://karamuhabereastsb1983.org/?p=529VELEK […]
admin
#AstsubaylaraSözVerdiniz Bugün hakkını savunmaktan aciz olanlar yarın hak alındığında en önde koşarlar...Birlik beraberlik örneği göstererek arkadaşlarımın daha çok katılım sağlamaları…
AHMET GELEN
Merhaba Arkadaşlar. İyi haberlerinizi okumak ve duymak dileğiyle selamlar.

takvim

Şubat 2013
P S Ç P C C P
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Kategoriler

Kale-i Zir Kale Kültür Etkinliği Yapıldı

denem1Koyulhisar Aşağıkale Mahalle Muhtarlığı tarafından düzenlenen şenliğe, Ak Parti Sivas Milletvekili Ali Turan,Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren,Akıncılar Belediye Başkanı Mevlüt Albayrak,ÇatalolukBelde Belediye Başkanı Ercan Güleç,Kodef Başkanı Adem Topal,Ak Parti Koyulhisar İlçe Başkanı Tevfik Tepe,Koyulhisar Merkez Derneği Başkanı Sebahattin Erçin,Kodef Başkan Vekili Tahir Duman ile vatandaşlar katıldı.Milletvekili AliTuran, şenliklerin birlik, beraberlik ve kaynaştırıcı özellikleri olduğunu söyledi. Ak Parti hükümetinin çalışmaları hakkında bilgiler veren Turan, şenliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Koyulhisar Belediye Başkanı İlhan Eren de Aşağıkale Mahallesi’nin belediye hizmetlerinden ziyadesiyle faydalandığını belirterek, “Biz mahallemizin her türlü sorununu çözüme kavuşturduk. Ama yaptıklarımızı asla yeterli bulmuyoruz. Mahallemize hizmetlerimiz devam edecektir. Mahalle muhtarımızın bir kültür merkezi projesi var. Bu projeyi mahalle sakinlerimizin katkılarıyla hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

Koyulhisar’ın tek kadın muhtarı Nermin Coşkun ise bu yıl dördüncüsünü düzenledikleri şenliği devam ettirmek istediklerini söyledi.

Kategoriler: Etkinliklerimiz
Yukarı